Evlenme Teklifi Fikirleri

Artık ilişkinizi sonsuzluğa taşımak istiyorsanız evlenme teklifi fikirleri çoktan aklınızı kurcalamaya başlamış demektir. Neticede evlilik teklifinde yaşananların hayat boyu en özel anılarınız arasında kalacağı şimdiden belli. Bu anlamda evlenme teklifi fikirleri yaşam boyu kusursuz bir tercih yapabilmek için üstüne en çok enerji sarf ettiğiniz fikirler olabilir. Hatta bu fikirlerin kusursuz biçimde hayata geçirilebilmesi için bütün psikolojinizin alt üst olması gayet olası. Bu durum, yazının devamındaki tavsiyelere uygun hareket ederseniz, hayatınızın en zevkli anlarına dönüşebilir.

Yazının başında sizlere evlenme teklifi fikirleri vermeden önce, evlenme teklif ederken yapılmaması gerekenler hakkında fikir vermek isteriz. Zira özellikle o soruyu soracağınız ana özel, dikkat edilmesi gereken birçok nokta var. Ve maalesefe bu noktalarda tahmin ettiğinizden daha fazla sayıda hata yapanlar var.

Nasıl Evlenme Teklif Edilmez!

Burada yaygın olarak yapılan hataları madde madde listeledikten sonra asıl konumuz olan evlenme teklifi fikirleri hakkında detaylara geçeceğiz.

  1. Yüzüksüz

  2. Sevgilinizin bilmediği bir yabancı dilde

  3. „Senden Daha İyisini Bulamam” cümlesi ile

  4. Sevgiliniz uyurken

  5. Size hamile olduğunu söyledikten sonra (!) (!)

  6. WhatsApp üzerinden

  7. Ağzınızda yemek varken

  8. Küçük bir kağıda yazarak

  9. ARKADAŞ VASITASIYLA

Evlenme teklif etmeyin!

Yukarıdaki liste çocğunuz için çok saçma maddeler içeriyor belki ancak inanın, bunlar çok sık yaşanan durumlar.

Özellikle sosyal medyadan pompalanan, üzerinde düşünülmemiş, „marjinallik” adı altında servis edilen farklı görüntüler bu tür durumların yaygınlaşmasında etkili oluyor. Ancak siz siz olun, tekonolojik değişimlere rağmen kadın duygularının aynı kaldığını unutmayın. Ona kendisni önemsiz hissettirecek hareketlerden kaçının.

Şimdi gelelim asıl konuya…

Mükemmel Evlenme Teklifi

Öncelikle evlenme teklifi fikirleri gerçekten üstünde düşünülmesi, mesai harcanması gereken fikirlerdir. Özellikle karşı taraf için en ideal anı kollamanız gerekir.

Duygusal anlamda sevdiğiniz kadının „evet” cevabını vermeye hazır olduğundan emin olacağınız bir ortam yaratmak da diğer bir husus. Belki yolun başından beri ciddi düşünüyorsunuz. Hatta nişanlı veya sözlüsünüz. Ama yine de evlilik teklfinin yapılacağı o anı sürpriz evlilik teklifi organizasyonu ile taçlandırmak çok daha samimi ve romantik olur.

Sürpriz evlilik teklifi organizasyonları hayatınızda bir gecenin filmleri aratmaması anlamına gelir. Bu anlamda teklif eden taraf için de her hatırlandığında hoş duyguları akla getirecek bir olaydır. Ama bu filmin “esas kızı” her hatırladığında bu hareketinizden dolayı sizi bir kere daha sever. Zira ona karşı beslediğiniz duyguları, masalsı bir merasimle dışa vurmuş olursunuz.

Evlenme Teklifi Organizasyonları

Evlenme teklifi fikirleri arasından planlar kurmak -maalesef- teklif eden kişinin tek başına yerine getirmesi gereken bir görev. Zira sürpriz evlilik teklifi organize ederek karşı tarafı şaşkınlık ve mutluluktan havalara uçurmak gerekiyor.

Bu noktada kurulan planları hayata geçirmek de tek taraflı bir görev oluyor.

Ancak eğer size sunduğumuz evlenme teklifi fikirleri arasından seçim yaparak, bizimle ortak çalışmak isterseniz, bu görev yükünü sırtınızdan alabiliriz.

Yatta evlilik teklifi, lazerli evlilik teklifi veya bizimle birlikte planlayacağınız farklı organizasyonların hepsinde, profesyonel tören & organizasyon ekibimizle yanınızdayız.

Havai fişekler, ışık & maytap gösterileri, meşale, müzik organizasyonları ve o geceyi özel kılmak için aklınıza gelebilecek diğer detaylar… Hepsini kusursuz biçimde hayata geçirelim!

Siz hayatınızın en büyülü anında, romantizmi doruklarda yaşarken aklınız organizasyon planlarına takılı kalmasın. Sürpriz evlenme teklifini İstanbul Boğazı’nda bir yatta, ışık gösterileri eşliğinde, denize karşı yaparken sadece anın keyfine varın.